Twój koszyk

szt. / Do kasy

Dlaczego my?

Z całego serca zapraszamy i zachęcamy do zakupów właśnie w naszym „rozkwitalniowym” sklepie. Stworzyliśmy miejsce, z którego jesteśmy dumni: zarówno pod względem treści jak i formy.

Produkty:
Oferujemy doskonałej jakości audio-programy i przemyślane e-booki, które powstały w wyniku rzetelnej pracy, na podstawie solidnych źródeł. Nasza oferta podyktowana jest potrzebą serca, wybieramy wyłącznie takie produkty, w które wierzymy i do których w pełni jesteśmy przekonani. Takie podejście gwarantuje najwyższą jakość i zaangażowanie.

Prezenty:
Rozkwitalnia.pl to także wspaniałe prezenty przygotowane specjalnie dla Rozkwitalniowych Czytelniczek i Czytelników dzięki uprzejmości wspaniałych i życzliwych osób, które zapraszamy do współpracy! Zapraszamy do czerpania przyjemności i inspiracji z prezentów, które pomogą Wam rozkwitać.

Technologia:
Serwis internetowy i sklep rozkwitalnia.pl powstał przy współpracy z agencją interaktywną www.ibero.pl , która przygotowała dla nas grafikę. Z tego miejsca chcę gorąco podziękować właścicielowi ibero.pl, Łukaszowi Strzelcowi, za cierpliwość, przyjaźń i nieustanne dążenie do doskonałości. Łukaszu, dziękuję!:)
Sklep rozkwitalnia.pl funkcjonuje na platformie Ebexo (www.ebexo.pl), która prawdopodobnie jako jedyna na polskim rynku udostępnia możliwość sprzedaży e-produktów. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że zakupy w naszym sklepie są przyjemne i bezpieczne.