Twój koszyk

szt. / Do kasy

Kim jesteśmy?

Zanim opowiem o sobie, chciałabym przedstawić fantastycznych ludzi, którzy Rozkwitalnię współtworzą i wspierają nie tylko „namacalnymi” działaniami, ale też swoją uważnością, pomocnymi informacjami zwrotnymi, a przede wszystkim – przyjaźnią i miłością.

 

Basia Kamińska: moja (prawie) czteroletnia córeczka: największa i najczulsza inspiracja moich działań. Basieńko, uczysz mnie prawdziwie chcieć tego, czego chcę. Kocham Cię:)

 

 

 

 

Paweł Kamiński: mój kochany mąż i największy przyjaciel, który wspiera mnie, inspiruje i jest pierwszym lustrem dla większości moich tekstów i produktów oraz… przyrządza najpyszniejsze sałatki pod Słońcem:) Pawełku: kocham Cię!

 

 

 

Ewa Hejno: moja babcia, która niezmiennie kibicuje mi we wszelkich poczynaniach i motywuje do kończenia projektów, które w istocie skończone są już od dawna:), ale perfekcjonizm nie pozwala mi tego dostrzec. Kochana, dziękuję

 

 

 

Renata Rutkowska, moja przyjaciółka, która w meandrach tysiąca dróg pomaga mi dostrzec, którą tak naprawdę chcę podążać.

 

 

 

 

Andrzej Kubicki, mój przyjaciel, który swoim idealnym dostrojeniem do siebie pokazuje mi i przypomina, że tak można… także w biznesie.

 

 

 

 

 

Łukasz Strzelec, niezastąpiony i najcierpliwszy na świecie designer Rozkwitalni (od balkonu i od kuchni), zawsze otwarty, pełen życzliwości i niezwykle kreatywny.

 

 

 

 

A ja nazywam się Ania Kamińska i jestem założycielką Rozkwitalni.

Z wykształcenia jestem filolożką angielską i tłumaczką, a moją pasją jest rozwój osobisty. Wiem, że jest on naturalnie przypisany każdej żywej istocie na naszej planecie, więc właściwie można powiedzieć, że moją pasją jest życie.

Od życia mrówki po życie człowieka, uwielbiam je obserwować, analizować i czuć.

Wierzę, że to właśnie czucie w pełni, a nie intelektualizowanie, jest najważniejszym źródłem szczęścia i światła w nas – dlatego w Rozkwitalni odwołuję się przede wszystkim do serca.

Mam nadzieję, że rozkwitalniowe produkty i blog spełnią swoje zadanie i będą cieszyć Was, moich drogich Odbiorców.

Ach, zapomniałam dodać, że uwielbiam robić niespodzianki…, dlatego w Rozkwitalni nie mogło zabraknąć działu „Prezenty”!:)

A TY, Droga Czytelniczko? Kim jesteś? Co możemy zrobić dla Ciebie?

Jeśli masz ochotę, napisz do mnie na adres anna@rozkwitalnia.pl lub skontaktuj się przez Facebook.

Rozkwitajmy!:)