Twój koszyk

szt. / Do kasy

Bajki o życiu - genialna książka Małgorzaty Dawid-Mróz

„Bajki o życiu” autorstwa Małgorzaty Dawid-Mróz to jedna z tych książek, których się nie czyta – tę książkę się wchłania wszystkimi zmysłami! To świetnie napisana, mądra i pouczająca (ale bez „pedagogicznego tonu”) seria krótkich, metaforycznych opowieści, w których każdy znaleźć może coś, co dotknie jego duszy.

To książka dla marzycieli: przypomina o tym, że marzenia warto realizować.

To także książka dla tych, którzy dawno o marzeniach zapomnieli: oni w „Bajkach o życiu” na pewno znajdą klucz do własnych zakurzonych pragnień, tęsknot i emocji.

Autorka prowadzi nas przez serię bajek mądrze, w sposób bardzo przemyślany i świadomy, a jednocześnie z poetycką, spontaniczną lekkością. Kończąc czytelniczą wędrówkę przez serię cudnych, wzruszających, ciepłych i mądrych rozdziałów będziecie mieć nie tylko włosy zmierzwione wiatrem i oczy mokre od wzruszeń, ale i wielką ochotę i apetyt na życie. Bo „Bajki o życiu” tętnią życiem, budzą do życia i życie afirmują. 

 

Serdecznie zapraszam na pisanego przez Autorkę "Bajek o życiu" bloga: www.manufaktura-radości.pl - znajdziecie tam informację o tym, jak zamówić książkę! 

Brak produktów w wybranej kategorii.