Twój koszyk

szt. / Do kasy

Regulamin sklepu

Sklep internetowy rozkwitalnia.pl  prowadzi sprzedaż e-produktów (audio, mp3, e-kursów i szkoleń) oraz produktów tradycyjnych za pośrednictwem Internetu. Swoją ofertę  zamieszcza na stronie www.rozkwitalnia.pl

Dane firmy

Sklep internetowy rozkwitalnia.pl, działający pod adresem www.rozkwitalnia.pl  prowadzony jest przez firmę:

Paweł Kamiński TouchofArt
ul. Batorego 35/4
58-300 Wałbrzych
NIP: PL886-246-82-19
REGON: 020530389
Działalność gospodarcza jest wpisana pod numerem 32131 do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha. 
kom: +48 696 46 92 46

Oferta sklepu i ceny produktów

 1. W ofercie sklepu rozkwitalnia.pl znajdują się publikacje i e-produkty wydane przez Rozkwitalnię lub inne podmioty.  
 2. Ceny produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 3. Cenami wiążącymi są ceny podane na stronie www.rozkwitalnia.pl przy poszczególnych produktach w chwili składania zamówienia.
 4. Rozkwitalnia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen, wprowadzania nowych produktów do oferty oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na swojej stronie internetowej.
 5. Koszt dostawy (wysyłki) zostanie doliczony do ceny detalicznej produktów tradycyjnych. Dostawa odbywa się w sposób wybrany przez Klienta. Dostawa e-produktów jest bezpłatna i polega na pobraniu przez Klienta treści (mp3, pdf i innych) lub dostępie do platformy e-learningowej.

Zamówienia

Korzystając z formularza zakupu na stronie rozkwitalnia.pl Klient składa zamówienie. Po złożeniu zamówienia na wskazany adres mailowy dostaje wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu (zostało zarejestrowane w systemie).

Realizacja zamówienia

 1. W przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym (płatność z góry), realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu pieniędzy na konto sklepu rozkwitalnia.pl.  
 2. W przypadku zamówienia  na stronie rozkwitalnia.pl płatnego przy odbiorze, realizacja rozpoczyna się po dotarciu do sklepu maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 3. Do momentu wystawienia rachunku Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu.
 4. Zamówienie można anulować (wycofać) do momentu jego wysłania.
 5. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z obsługą sklepu telefonicznie: 602 656 112, lub mailowo: anna@rozkwitalnia.pl.

Dane osobowe i prywatność

 1. Składając zamówienie na stronie rozkwitalnia.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie firmy Paweł Kamiński Touch of Art oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji umowy.
 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Rozkwitalnia.pl reprezentowana przez Pawła Kamińskiego zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą 'O ochronie danych osobowych'. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Czas realizacji zamówienia

 1. Sklep rozkwitalnia.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie, zaginięcie lub opóźnienie  w dostawie zakupionych towarów spowodowane niedokładnym lub błędnym adresem dostawy podanym przez Klienta, lub błędnym adresem mailowym (w przypadku zakupu e-produktów) podanym przez Klienta, ALE chętnie w miarę naszych możliwości pomożemy w rozwiązaniu trudności wynikających z pomyłek.

Sposoby i czas dostawy

E-produkty dostarczane są do Państwa natychmiast po uiszczeniu opłaty.

Pozostałe wysyłki:

1. W Polsce

Poczta Polska - przesyłka ekonomiczna - przewidywany czas dostawy 3-5 dni roboczych,

Przesyłka kurierska – przewidywany czas dostawy to 24 godziny od momentu nadania przesyłki.

2. W krajach Unii Europejskiej

Poczta Polska przesyłka ekonomiczna -  przewidywany czas dostawy 10 dni roboczych,

Przesyłka kurierska – ok. 5 dni roboczych.

3. Poza Unię Europejską

Poczta Polska przesyłka priorytetowa - przewidywany czas dostawy 7-14 dni roboczych.

Formy płatności

 1. Płatność przy odbiorze (za pobraniem pocztowym): należność pobiera listonosz lub kurier,
 2. Przelewem bankowym lub elektronicznym na konto sklepu,

Reklamacje

 1. Produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu rozkwitalnia.pl posiadają gwarancję jakości.
  Obowiązkiem rozkwitalnia.pl jest dostarczanie rzeczy bez wad.
 2. W przypadku otrzymania przez Kupującego rzeczy uszkodzonej, lub w jakikolwiek sposób niezgodnej z zawartą wcześniej umową, Kupującemu będącemu konsumentem przysługują wszystkie uprawnienia określone właściwymi przepisami prawa w tym zakresie, a w szczególności zapiski ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. 
  W przypadku otrzymania przez Kupującego rzeczy uszkodzonej, lub w jakikolwiek sposób niezgodnej z zawartą wcześniej umową Kupującemu niebędącemu konsumentem przysługują wszystkie uprawnienia określone przepisami kodeksu cywilnego. 

  Kupujący przed skorzystaniem z uprawnień określonych stosownymi przepisami prawa może w dowolny sposób złożyć reklamację w dowolny sposób. Reklamacja może być składana pod adresem Paweł Kamiński TouchofArt ul. Batorego 35/4 58-300 Wałbrzych, tel/fax: +48 74 880 57 78 e-mail : anna@rozkwitalnia.pl

Zwroty

 1. Na podstawie ustawy z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczn, a także na podstawie ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, konsument ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie określonym w w/w ustawie. Pouczenie o odstąpieniu od umowy (kliknij by pobrać) ,wzór formularza odstąpienia od umowy (kliknij by pobrać). 

Postanowienia końcowe

 1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą Paweł Kamiński Touch of Art.   
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, a w szczegolności przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.