Twój koszyk

szt. / Do kasy

Współpraca biznesowa

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prywatnymi, firmami i instytucjami, którym bliskie jest nasze widzenie świata i wartości. Chcemy zarabiać pieniądze realizując pasje i powołanie, a także czyniąc świat miejscem (jeszcze) lepszym.
Zapraszamy do współpracy:
- Autorów tekstów związanych z rozwojem osobistym i miłością. Jeśli masz pomysł na tekst inspirującej audio-relaksacji, ebook, artykuł lub książkę – napisz do nas (redakcja@rozkwitalnia.pl), a z radością rozważymy Twoją propozycję!  
- Trenerów osobistych: jeśli chciałabyś/chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem za pomocą naszej platformy e-learningowej, prosimy o kontakt.
- Sklepy internetowe: jeśli chcesz sprzedawać u siebie nasze produkty, będzie nam bardzo miło. Skontaktuj się z nami:)
 - Bloggerki i Bloggerów, właścicielki i właścicieli portali i stron internetowych: proponujemy Wam skorzystanie z ciekawego programu partnerskiego! Wystarczy, że umieścisz na swojej stronie internetowej nasz banner lub napiszesz i nas, umieszczając w tekście odpowiedni link. Jeśli Twój Czytelnik odwiedzi Rozkwitalnię i dokona zakupu, podzielimy się z Tobą zarobkiem. By uzyskać więcej informacji – napisz do nas.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!